İletişim

Bizimle İletişime Geçin

İhlaller İçin Bize Ulaşın

Site kurallarının ihlal edildiğini görürseniz, derhal sistemden uzaklaştırılmaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sonrasında tekrar edilmesi halinde orijinal belgeye bir bağlantı ekleyerek, görevlerin sahte beyanın topluluklara aktarılması, gerçekleşen tarihten itibaren 24 saat içerisinde mümkündür. Diğer ihlallere cevap verilme süresi ise 3 gündür.

#
Casino Siteleri
Üyelik Bonusu
Puan
Siteye Git
1
3365 TL %100
5.0⭐
2
9999 TL %100
4.9⭐
3
5000 TL %100
4.8⭐
4
6000 TL %100
4.7⭐
5
3400 TL %200
4.5⭐
6
1000 TL %100 Nakit
4.3⭐
7
1500 TL %100
4.3⭐

Bu gibi durumlarda yönetim ihlalin niteliğine bakmaksızın müdahale etme hakkını saklı tutar. Muhatap şikayetinde uzun süre hakaret eden kullanıcıları kaldırmak da mümkündür.

İletişime Geç

Siteye Kaydol

  Siteye Kaydol

  Siteye Kaydol

  Bu Durum Neden Önemli?

  Sitemizde ön değerlendirme yoktur. Bu nedenle moderatörler tüm ihlalleri bağımsız olarak tespit edemez ve ortadan kaldıramaz. Bu nedenle, ılımlılıkla öncelikle kullanıcı çağrılarına yanıt verir ve ihlaller tespit edildiğinde bağımsız olarak ortadan kaldırabilir. Aynı zamanda, moderatöre ulaşmadan önce haklı olduğunuzdan emin olmak için kuralları dikkatlice okuyun ve kontrolsüz çağrılardan kaçının. Bunun için ayrıca Kullanım şartlarını okumanızı öneriyoruz.

  Siteye Kaydol

  Denetim Hakkında Sorularınız Varsa Bize Ulaşın!

  Aklınıza takılan sorularınız mevcutsa bize destek bağlantısından başvurabilir veya sıkça sorulan sorular bölümünden merak ettiğiniz soruların cevaplarını alabilirsiniz.

  Temel İlke

  Yönetim sizden diğer kullanıcılara saygı göstermenizi ister. Kaba iletişim, hakaret, provokasyonlar, taciz çağrıları hesap engellemesine neden olabilir.

  Siteye Kaydol

  Yasal Yaş Sınırı 18

  Hizmetlerimiz 18 yaşın altındaki kişilere veya kendilerine ait olan yargı yetkisinin bir başkasında olan kişiler için tasarlanmamıştır ve yönlendirilmemiştir. Yasal yaşa sahip değilseniz, hizmetlerimizden hiçbirinden yararlanamaz ve kullanamazsınız. Hiçbir kişisel bilgi veremezsiniz.

  İletişim

  Teknoloji

  Hizmetlerimizi ziyaret ettiğinizde veya erişiminizde, web işaretçileri, çerezler, pikseller, komutlar, etiketler ve diğer teknolojileri (izleme teknolojileri) kullanacağız.

  Siteye Kaydol

  İzleme teknolojileri, hizmetlerimizdeki navigasyonumuzu geliştirmek, performansımızı arttırmak gibi farklı amaçlar için siz ve ağdaki davranışınızı ayrıca cihazınız hakkında otomatik olarak bilgi toplamamıza izin vermek için kullanılır. Hizmetlerimizi ve deneyiminizi kişiselleştirin. Bu bilgileri hizmetlerimizin kullanımı, performans analizleri, ilgi alanlarınıza göre ayrı ayrı içerik göndermek ve reklam verenleri, yayıncıları, müşterileri ve ortakları yönetmek için istatistikler toplamak için de kullanırız.

  Bilgilerinizi Nasıl Güvenli Tutarız?

  Hizmetlerimizin güvenliğinin yanı sıra bilgilerinizin uygulanmasında ve korunmasında büyük özen gösteriyoruz. Bu nedenle, bilgilerin korunmasına ve korunmasına yardımcı olmak, her türlü yetkisiz erişimi önlemek, verilerin güvenliğini sağlamak ve çevrimiçi olarak topladığımız bilgileri doğru kullanmak için gerekli teknolojiyi uygulamaya koymuş bulunuyoruz. Bu garantiler, topladığımız ve sakladığımız bilgilerin hassasiyetine göre değişir.

  Siteye Kaydol

  Kullanıcılarımızın bilgilerinin güvenliğini sağlamak için standart endüstri prosedürlerini ve kontrollerini kullanıyoruz. Örneğin;

  • Davetsiz misafirlerin ve güvenlik duvarı sistemlerinin önlenmesini içerek güvenli ağ topolojisi
  • Şifreli iletişim
  • Dış ve iç mekan denetim testleri vb.

  Bilgiyi korumak için her türlü çabayı göstermemize rağmen, hizmetleri kötüye kullanmak için yetkisiz erişim elde edenlerin davranışlarından sorumlu tutulamayız.

  Siteye Kaydol